Quiet Apartment Near River And City Center

  • 60 m²

Quiet Apartment Near River And City Center Praag van 60 m² is gelegen op 2 km afstand van de Žižkov-televisietoren en op circa 25 minuten lopen van het Oude Stadsplein. Wi-Fi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.

De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er badlakens beschikbaar.

Het appartement heeft een zonneterras.

Het appartement is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Daarnaast is deze accommodatie ingericht met een eettafel. U Kroka trakteert gasten op Midden-Europese maaltijden en ligt op ongeveer 5 minuten wandelafstand van Quiet Apartment Near River And City Center.

Dit appartement bevindt zich in de wijk Smichov van Praag, in de buurt van Karlovo náměstí metrostation. Het Letná Park ligt op 3 km afstand van het appartement. 1-slaapkamer Quiet Apartment Near River And City Center is op 700 meter van Apolinarska bushalte en binnen het bereik van Centraal van Praag treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Quiet Apartment Near River And City Center Praag
Luxury & Quiet Charming 2Bds Near River - Nek2Nd
Mobiele prijsaanbieding

Luxury & Quiet Charming 2Bds Near River - Nek2Nd

288 m van de accommodatie
USD 841 USD 757
per nacht
Sunlit Apartment Close To City Center
Mobiele prijsaanbieding

Sunlit Apartment Close To City Center

7.7
Goed 57 beoordelingen
334 m van de accommodatie
USD 65 USD 59
per nacht
Hip Prague Area Central Flat
Mobiele prijsaanbieding

Hip Prague Area Central Flat

8.8
Fantastisch 57 beoordelingen
525 m van de accommodatie
USD 141 USD 127
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Zonneterras

    In de kamers

    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Open haard
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Quiet Apartment Near River And City Center gelegen?
      Quiet Apartment Near River And City Center is in de wijk Praag 2 van Praag gesitueerd, slechts 550 meter afstand van het Monument to its Victorious Sons.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Quiet Apartment Near River And City Center?
      Populaire plekken in de buurt van Quiet Apartment Near River And City Center zijn onder andere de Praagse Burcht, het Monument to its Victorious Sons, de Poedertoren.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere U Kroka en Restaurace U Fleku restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Dit appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Quiet Apartment Near River And City Center?
      Bij Quiet Apartment Near River And City Center kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Quiet Apartment Near River And City Center?
      Quiet Apartment Near River And City Center meet 60 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Quiet Apartment Near River And City Center Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten